Narożniki z funkcją spania to coś znacznie więcej niż tylko alternatywa dla łóżka w pokoju gościnnym. Przyjrzyjmy się więc dodatkowym atutom, jakie niewątpliwie niosą ze sobą meble wyposażone w takie udogodnienie – może część z nich cię zainspiruje?

Narożnik z funkcją spania codziennego

Może to właśnie najlepszy czas na zmiany – czy jest coś bardziej komfortowego niż rozkładany narożnik z funkcją spania i dodatkowym schowkiem na pościel? Może to nieoczywisty wybór, ale decydując się na mniejsze mieszkanie, możesz całkowicie zrezygnować z łóżka. Zamiast niego wystarczy wprowadzić do salonu narożnik z funkcją spaniav. Takie rozwiązanie to przede wszystkim oszczędność miejsca, ale i zwiększenie potencjału wnętrza. Dzięki narożnikowi salon stanie się towarzyskim centrum dla rozmowy i spotkań ze znajomymi. Myślisz o zastąpieniu łóżka rozkładanym narożnikiem? Nasze meble wyposażamy w funkcję spania, która zapewni ci nie tylko regenerujący i zdrowy sen, ale przede wszystkim wygodę i prostotę użytkowania i rozkładania mebla. Korzystamy z rozwiązań, które eliminują potrzebę wkładania siły w rozkładanie mebla celem uzyskania powierzchni spania. Meble Vero to przede wszystkim projekty z myślą o wszystkich – o potrzebach rodzin!

Narożnik z funkcją spania do salonu – rozkładane narożniki ze schowkiem na pościel

Najpewniej nie jest ci obca frajda spędzania wolnego czasu na wieczorze filmowym, organizowanym przez ciebie i najbliższą ci osobę. Nie jest tajemnicą, że o wiele przyjemniej ułożyć się na rozłożonym narożniku z funkcją spania. Czy nie czystym hedonizmem przyszłoby Ci nazwać przyjemność wyciągnięcia nóg z garściami pełnymi smakołyków na rozłożonej sofie lub narożniku? Wszystko pod ręką! Przemyślane projekty mebli wyposażonych w funkcję spania bywają uzupełniane o pojemniki na pościel. Takie rozwiązanie to nie tylko opcja umożliwiająca Ci przechowywanie pościeli bez angażowania dodatkowych mebli. W końcu jeśli nie korzystasz na co dzień z funkcji spania, schowek może ci służyć jako miejsce dla rzeczy takich  jak na przykład koce, które pragniesz mieć pod ręką chłodniejszymi wieczorami. Innym pomysłem może się okazać wykorzystanie go jako pojemnika choćby dla zabawek gdy władanie nad Twoim salonem przejmują dzieci.

Narożnik z funkcją spania do biura

Zdarza ci się zostać w pracy na dłużej? Powrót do domu kosztuje cię znaczną ilość czasu, którą spędzasz za kierownicą? Przed dłuższą drogą warto zregenerować siły. Twój rozkładany narożnik w biurze z funkcją spania może się okazać zbawienny – choćby dla szybkiej drzemki w przerwie lub na potrzeby krótkiej regeneracji sił przed długą drogą powrotną po tygodniu pełnym pracy.

Nowoczesny narożnik do salonu i sypialni

Nasze meble wyposażamy w najnowocześniejsze rozwiązania z myślą o wszystkich twoich potrzebach i o codziennym użytkowaniu. Funkcja spania stanowi doskonałe uzupełnienie wielu z nic. Aby jednak cieszyć się pełnią wygody, nie musisz od razu decydować się na korzystanie z funkcji spania, zapewniając sobie dodatkową powierzchnię niosącą wygodę. Wykorzystaj multifunkcjonalizm naszych mebli. Ich najpotężniejszą zaletą jest możliwość personalizacji własnego komfortu. 

Źródło wpisu: VERO