Łóżka Domki

Przenieśmy się w magiczny świat dziecięcej wyobraźni, stwórzmy dla naszych pociech przytulne miejsce do spania, sekretne miejsce na czytanie bajek oraz idealną bazę na nocne harce z przyjaciółmi. Łóżko domek to prawdziwe łóżko z marzeń.

Projektując ten model łóżka staraliśmy się przenieść w magiczny świat dziecięcej wyobraźni,
przypomnieć sobie jak sami byliśmy dziećmi, co sprawiało nam radość, dawało poczucie beztroski i
bezpieczeństwa.

Każdy z nas marzył o swojej bazie, sekretnym miejscu, wymarzonym domku. Łóżko domek łączny w sobie magię dzieciństwa, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Może pełnić funkcję sypialni, ale również miejsca zabaw, czytelni czy też, dzięki funkcji dodatkowego spania, wspaniałego miejsca na nocne harce z przyjaciółmi. Łóżko domek to prawdziwy domek z dziecięcych marzeń.

Łóżko domek z drewna sosnowego malowane jest lakierem bezbarwnym i prezentujemy je w dwóch
rozmiarach: 160 x 70 cm oraz 200 x 90 cm oraz w dwóch wersjach wysokości zamontowania materaca. Klient sam decyduje o wysokości montażu. W przypadku wyboru wyższej opcji łóżka, można do niego dokupić uniwersalną szufladę z naszej oferty w wybranym rozmiarze łóżka. Dzięki możliwości włożenia materaca do obu szuflad, mogą one pełnić funkcję drugiego spania.

Do łóżka dedykowane są również cztery rodzaje barierek, w różnych stylach i kolorach. Barierki
można dowolnie konfigurować, montować i demontować. Po demontażu zostają tylko niewielkie otwory po wkrętach, w niewidocznych miejscach.

Łóżka domki wykonane są z drewna sosnowego klejonego wzdłużnie, dzięki czemu drewno nie ulega wyginaniu, a tym bardziej łóżko jest mocniejsze i bardziej wytrzymałe. Walory estetyczne podnosi fakt, iż deski nie są łączone na mikrowczepy. Wszystkie połączenia w łóżkach są wykonane na najwyższej jakości okuciach, które są niewidoczne od zewnątrz łóżka. Komin oraz stelaż pod materac są zawarte w cenie. Barierki oraz szuflady są elementami dodatkowo płatnymi. Cena łóżka nie zawiera materaca.

Galeria produktów

Zobacz inne produkty

Trafiliśmy w Twój gust?

Skontaktuj się z nami i odwiedź nas stacjonarnie