Stone

Nasz asortyment został poszerzony również o kolekcję spiekową Stone. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających alternatywy dla mebli wykonanych z drewna. Oferowane przez nas stoły oraz ławy z ceramicznym blatem to meble, których nie może zabraknąć w pomieszczeniach, w których króluje minimalizm lub lekko surowe motywy.

Elementy wyposażenia dzięki chłodnej kolorystyce oraz ciekawym walorom estetycznym nadają pomieszczeniom optyczną przestrzeń, spełniając jednocześnie funkcję dekoracyjną. Meble z kolekcji Stone to wyroby najwyższej jakości, wyprodukowane z najlepszych materiałów, tak aby mogły służyć przez długie lata.

Meble masywne i jednocześnie eleganckie

Stoły spiekowe z kolekcji Stone, podobnie jak m.in. meble z kolekcji Lafayette cechują się przestrzennymi i masywnymi blatami, jednak ich unikatowy design sprawia, że jednocześnie charakteryzują się wizualną lekkością i elegancją. W ten sposób stoły oraz ławy są zarówno funkcjonalne, jak i miłe dla oka. To z pewnością świetny wybór dla wszystkich osób ceniących trwałość, praktyczność oraz kunszt produkcyjny.

Galeria produktów

Zobacz inne produkty

Trafiliśmy w Twój gust?

Skontaktuj się z nami i odwiedź nas stacjonarnie